Kaprové pruty Tempetation (imperial baits)

Umění prutů Imperial Baits - perfektní mix!
Čerstvě vyrobené – chopte se tradice čistých uhlíkových vláken za skvělou cenu a buďte ohromeni – nebudete schopni dostat úsměv z tváře, slibuji.  

Přinášíme vám perfektní trojici z uhlíkových vláken, se kterou tým Imperial Baits, mnoho našich zákazníků a samozřejmě i já rádi chytáme!

Pro specialisty!
V Carp-GPS NEWS jsme vždy informovali o jednotlivých vývojových krocích. Pruty jsou výsledkem nápadů, které vás napadnou jen při rybaření.
Z toho vyvinuté projekty se staly konceptem pro sérii Temptation, která je nyní od roku 2001 k dispozici ve 3. generaci. Temptations nejsou běžně dostupné a díky našemu přímému marketingu se v obchodech s náčiním vyskytují jen zřídka.

Něco speciálního
Můžete si být jisti, že něco výjimečného nazvete svým vlastním! Kvalita a poměr cena / výkon Temptations nemají obdoby, stejně jako aktivní úklon, když je "býk" pod lodí. Totální kontrola, to byl a je náš cíl!

Zvláštnosti:

  • testovaný rekord vrhá až 167m! (mezinárodní mistrovství)
  • čisté uhlíkové blanky "max nollert",
  • Super robustní blanky s TOP vrhacími vlastnostmi
  • citlivá akce pro dokonalou kontrolu během boje
  • 6 + 1 očka SIC (na všech 10 stopách a 12 stopách)
  • Tenké sedlo navijáku se super těsným sedlem navijáku, vhodné i pro extra velké navijáky!

Rod_art_imperial_baits_600x600description_image_categories_Karpfenrutenproducts-karpfenrute_mn_temptation_ten_shopstarter_720x

Nejprodávanější

2 položek celkem
products ib rod band shopstarter 25a6f1d9 644d 48e8 9f79 b23b0c1ec6fb 720x (1)
Novinka Tip
205 Kč

Pásky na rybářský prut Imperial (pár) Pásky na rybářské pruty Imperial jsou vyrobeny z velmi pevného strečového materiálu. Záměrně jsme se obešli bez vnitřního...

Kód: 320820
products karpfenrute mn temptation ten shopstarter 720x
Novinka Tip
6 475 Kč

Umění prutů Imperial Baits - perfektní mix!Čerstvě vyrobené – chopte se tradice čistých uhlíkových vláken za skvělou cenu a buďte ohromeni – nebudete schopni dostat úsměv z...

Kód: 320817