Kaprové pruty Tempetation (imperial baits)

Umění prutů Imperial Baits - perfektní mix!
Čerstvě vyrobené – chopte se tradice čistých uhlíkových vláken za skvělou cenu a buďte ohromeni – nebudete schopni dostat úsměv z tváře, slibuji.  

Přinášíme vám perfektní trojici z uhlíkových vláken, se kterou tým Imperial Baits, mnoho našich zákazníků a samozřejmě i já rádi chytáme!

Pro specialisty!
V Carp-GPS NEWS jsme vždy informovali o jednotlivých vývojových krocích. Pruty jsou výsledkem nápadů, které vás napadnou jen při rybaření.
Z toho vyvinuté projekty se staly konceptem pro sérii Temptation, která je nyní od roku 2001 k dispozici ve 3. generaci. Temptations nejsou běžně dostupné a díky našemu přímému marketingu se v obchodech s náčiním vyskytují jen zřídka.

Něco speciálního
Můžete si být jisti, že něco výjimečného nazvete svým vlastním! Kvalita a poměr cena / výkon Temptations nemají obdoby, stejně jako aktivní úklon, když je "býk" pod lodí. Totální kontrola, to byl a je náš cíl!

Zvláštnosti:

  • testovaný rekord vrhá až 167m! (mezinárodní mistrovství)
  • čisté uhlíkové blanky "max nollert",
  • Super robustní blanky s TOP vrhacími vlastnostmi
  • citlivá akce pro dokonalou kontrolu během boje
  • 6 + 1 očka SIC (na všech 10 stopách a 12 stopách)
  • Tenké sedlo navijáku se super těsným sedlem navijáku, vhodné i pro extra velké navijáky!

Rod_art_imperial_baits_600x600description_image_categories_Karpfenrutenproducts-karpfenrute_mn_temptation_ten_shopstarter_720x

Nejprodávanější

1 položek celkem
products karpfenrute mn temptation ten shopstarter 720x
Novinka Tip
6 475 Kč

Umění prutů Imperial Baits - perfektní mix!Čerstvě vyrobené – chopte se tradice čistých uhlíkových vláken za skvělou cenu a buďte ohromeni – nebudete schopni dostat úsměv z...

Kód: 320817