Amino pelety imperial baits

Carptrack Amino pelety

Firma Imperial baits nabízí tyto extrémně kvalitní Amino pelety, které celý náš tým vyhodnotil, jako jedny z nejlepších pelet, které kdy použili. V nabídce je několik verzí průměru, tak aby byli pelety použitelné do PVA, na krmný koberec či přímo jako nástraha. Složení pelet je extrémně bohaté na vitamíny a rybí moučky. Rozpad těchto pelet je v závislosti na teplotě vody a ostatních okolností až 9h ! Prodloužení rozpadu a zvýšení atraktivity můžete zajistit pomocí našich tekutých či sypkých přísad.

Pelety se výborně hodí na rychlé nastartování krmného místa, krátké vycházky, závodní rybolov, nebo všude tam kde potřebujete velké množství krmení. Díky jejich skvělé pořizovací ceně, Vám totiž šetří peněženku !

Malý tip. Smícháním 50% Amino pelet + 25% rambo feed boilies + 25% carptrack boilies + 25% Amino Big one liquid + 25% Amino Big one Powder, získáváte skvělý krmný mix, který používá i tým Imperial baits !

description_image_categories_aminopellets pelletsneu2und20mm_mitfishoil_1_720x products-fishoilpellettrick_720x

Nejprodávanější

products pellets 720x
od 258 Kč–3 %
IB Carptrack Amino Pellets
Momentálně nedostupné
Kód: 320805/20M
 (–3 %)
od 258 Kč
1 položek celkem
products pellets 720x
Novinka Tip
od 258 Kč–3 %
IB Carptrack Amino Pellets
Momentálně nedostupné
od 258 Kč

Carptrack Amino pelety Firma Imperial baits nabízí tyto extrémně kvalitní Amino pelety, které celý náš tým vyhodnotil, jako jedny z nejlepších pelet, které kdy použili.

+ další
Kód: 320805/20M