Přísady tekuté

Carptrack tekuté přísady Imperial baits

Firma Imperial Baits nabízí kompletní program tekutých přísad, pro maximální zatraktivnění Vašich návnad či nástrah. Každá jedna tekutá přísada je opravdu unikátní svým složením a v případě použití se fantazii meze nekladou.  Můžete si předem naboosterovat svoje nástrahy či předpřipravit svoje krmné dávky už v pohodlí domova. K tomu všemu můžete využít opravdu široké spektrum našich přísad. A co více, ve spojení s našimi práškovými přísadami se po zaschnutí stává Vaše krmení naprosto neodolatelné !

A pro ty kteří nechtějí experimentovat, je připravena řada přísad pod označením Big One. Tyto přísady jsou již předem namíchané, dle našich nejosvědčenějších receptur z přísad carptrack ! V této řadě jsme spojili veškeré zkušenosti naše a všech rybářů, kteří naše přísady testovali a namíchali je tak v ideálním poměru, který jsme vyhodnotili, že je nejlépe funkční !

A aplikace je velmi jednoduchá: 25-50 ml tekuté složky a 25-50g práškové složky , nechte zaschnout a poté používejte !

Malý tip: smíchejte do kýble boilies s různou dobou zaschnutí přísad. Na svém krmném místě, tak zajistíte dlouhodobou atraktivitu !

Pimp_my_bait-5 (1) products-AminoComplexBundleBigOne5490statt6359_8dc7edea-4713-40d7-8365-454311d6fdb2_720xPimp_my_bait-6