Rambo feed boilies

IB Carprack Rambo FEED
Rambo Feed - někdy je řešením menší rozpustnost !

Další velmi speciální produkt od Imperial baits, je řada Rambo feed boilies. A v podstatě tato řada boilies, jen potvrzuje filozofii firmy, že pár hrstí kvalitního boilies, je opravdu lepší než kvantum nekvalitního rozpadajícího se čeho si.

A to dalo za vznik právě Rambo boilies ! Díky speciálnímu postupu při výrobě, se vytvořily z normálních carptrack boilies, opravdu velmi tvrdé boilies, které odolají i těm největším nájezdům, bílých ryb či jiných škůdců. Toto boilies oceníte všude tam, kde potřebujete opravdu dlouho dobu nechat položenou Vaší nástrahu pod háčkem a zároveň chcete okolo mít i pár kvalitních návnad. To je právě smysl Rambo feed boilies !

Oceníte všude tam, kde si potřebujete být jisti, že na Vašem krmném místě opravdu něco zbylo pro kapry. Můžete dlouho dopředu vytvářet předem

krmená místa. Či použít i přímo pod háček. Fantazii se meze nekladou. Malým tipem je i smíchání klasických carptrack boilies a rambo feed boilies. Docílíte tak na krmném místě koberec z nástrah s různou dobou rozpadu, což může opatrným kaprům připadat bezpečné.

A nejlepší je, že balení již obsahuje i mix průměrů 16,20 a 24mm, což udělá Váš krmný koberec dokonalým !

Rambo_Feed_Imperial_Baits_Monster-Liver_2f29201f-3fb8-4597-bff5-0873ef5a2f7d rambo feed rambo feed1 Rambo_Feed_Rene-Rex_lightbox_600x600